تبلیغات
بانک ها

از سند خودرو تا وام؛ شرایط دریافت وام با سند خودرو بانک ملت

آیا فرآیند دریافت وام با سند خودرو بانک ملت برای تمامی افراد یکسان است؟ این سوال، به‌ویژه برای کسانی که به‌دنبال درخواست وام با سند خودرو هستند، ممکن است کمی مبهم باشد. اگر از جمله افرادی هستید که با داشتن سند خودرو قصد دارید وامی را که از قبل برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اید، دریافت کنید، پیشنهاد می‌شود این مقاله را دنبال کنید. در این بخش، با بررسی جزئیات و نکات اساسی شرایط دریافت وام با سند خودرو بانک ملت، سعی کرده‌ایم اطلاعات لازم را به شما ارائه دهیم.

آشنایی با جزئیات وام با سند خودرو بانک ملت

بانک ملت همواره امکان دریافت وام با ارائه سند خودرو را برای متقاضیان فراهم کرده است. بنابراین، افرادی که به‌دنبال درخواست و دریافت وام با سند خودرو هستند، می‌توانند با تقدیم مدارک مورد نیاز به یکی از شعب بانک ملت، در صف طویل متقاضیان این نوع وام قرار گیرند.
همچنین برای اقدام به این کار، می‌توانید به سایت بانک ملت مراجعه کنید و فرآیند درخواست وام با سند خودرو را آغاز نمایید و در مدت زمان بسیار کم، وام مورد نظر خود را دریافت نمایید. بانک ملت این امکان را برای شما فراهم کرده است که مدت زمان بازپرداخت وام‌های فوری تا 36 ماه باشد.
برای درخواست و دریافت وام با سند خودرو از بانک ملت، ابتدا لازم است که یک حساب سپرده کوتاه‌مدت در این بانک داشته باشید. این حساب به‌عنوان مبدأ اصلی برای اخذ وام‌های مختلف، ازجمله وام خرید خودرو، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر بانک ملت این است، به ازای هر ۴ ماه که پول در حساب شما باشد، امکان درخواست و دریافت وام به اندازه ۱ برابر موجودی حساب فراهم می‌آید. این به شما امکان می‌دهد که با افزایش موجودی حساب خود، به میزان بیشتری وام بگیرید.

مزایای دریافت وام با سند خودرو از بانک ملت

مزایای دریافت وام با سند خودرو از بانک ملت

بسیاری از افراد در مواجهه با کسری بودجه، به فروش خودروی خود روی می‌آورند و این اقدام باعث از دست‌دادن یک سرمایه مهم می‌شود. اما با دریافت وام با سند خودرو، این امکان وجود دارد که سرمایه خود را حفظ کرده و در عین حال از آن برای تأمین نیازهای مالی استفاده نمایید.
یکی از مزایای بارز دیگر این نوع وام، جلوگیری از هزینه‌های اضافی مانند خلافی و هزینه‌های نقل و انتقالات سند درصورت فروش خودرو است. با دریافت وام روی سند خودرو، می‌توانید جلوی این هزینه‌ها را بگیرید تا فرآیند فروش خودرو به‌راحتی صورت گیرد.

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

شرایط اخذ وام با سند خودرو بانک ملت

در اینجا به برخی از شرایط مهم و اصلی جهت اخذ وام با سند خودرو از بانک ملت اشاره کرده‌ایم.

 1. این وام تنها برای افرادی در دسترس است که خودرویی با ارزش مالی تعیین‌شده و مجوز قانونی دارند. مقدار وام ممکن است به ارزش‌مالی خودرو و نرخ تعیین‌شده توسط بانک ملت وابسته باشد.
 2. برای تایید مالکیت خودرو، سند مالکیت یا وکالت فروش باید به بانک ارائه شود.
 3. مدارک فنی مانند کارت ماشین (کارت ترافیک) و بیمه‌نامه خودرو نیز باید ارائه شود.
 4. معمولاً برای اثبات ارزش خودرو، فاکتور خرید ماشین از یک نمایندگی مجاز را مورد نظر مورد نیاز است.
 5. متقاضی وام باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
 6. فرد متقاضی نباید در سیستم‌بانکی ایران دارای چک برگشتی یا بدهی غیرجاری باشد.
 7. نتیجه ارزیابی و اعتبارسنجی توسط بانک ملت برای متقاضی بسیار اهمیت دارد و باید تایید شود.

با توجه به این شرایط، متقاضیان می‌توانند به بانک ملت مراجعه کرده و درخواست وام با سند خودرو خود را ثبت کنند.

نوشته های مشابه

مدارک لازم برای وام با سند خودرو بانک ملت

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

مدارک لازم برای وام با سند خودرو بانک ملت

مدارک لازم جهت دریافت این نوع تسهیلات، نسبت به شعبه بانکی متفاوت میباشد، لذا برای شما مدارکی که در اکثر شعبه های بانکی همچون بانک ملت لازم است را در قسمت زیر آورده ایم.

 1. ارائه اصل کارت‌شناسایی و کپی تمام صفحات آن.
 2. ارائه اصل سند خودروی شما و کپی تمام صفحات آن ضروری است. سند خودرو به‌عنوان یکی از ضمانت‌های اعطای وام با سند خودرو محسوب می‌شود.
 3. بایستی مبلغی به‌عنوان تمبر مالیاتی پرداخت کنید. این مبلغ معمولاً براساس ارزش خودرو محاسبه می‌شود.
 4. برای دریافت وام، شما باید یک حساب بانکی در یکی از شعب بانک ملت ایجاد کنید.

سقف پرداخت وام با سند خودرو بانک ملت

سقف وام با سند خودرو بستگی به ارزش و ارتباط آن با بودجه بانک تعیین می شود. به‌طورکلی پوشش تا 80 یا 90 درصد ارزش خودرو به متقاضیان این امکان را می‌دهد که مبلغ قابل وام را بیشتر کرده و از وام برای مقاصد مختلفی مانند خرید کالا، پرداخت هزینه‌ها یا مسکن بهره‌مند شوند. این سقف تعیین شده توسط بانک ملت می‌تواند در حدود مختلفی باشد و بهتر است هنگامی‌که قصد درخواست وام با سند خودرو از بانک ملت را دارید، مستقیماً با بانک ملت تماس بگیرید تا جزئیات دقیق‌تر را درباره شرایط و سقف موجود بدانید.

شرایط بازپرداخت وام با سند خودرو بانک ملت

شرایط بازپرداخت وام با سند خودرو بانک ملت

بازپرداخت وام با سند خودرو معمولاً تا 3 سال طول می‌کشد، اما ممکن است این مدت بسته به شرایط و سیاست‌های بانک ملت متغیر باشد. افرادی که این نوع وام را دریافت می‌کنند، باید به‌طوردقیق شرایط بازپرداخت بانک ملت را مطالعه کرده و با مواردی از قبیل میزان سود و میزان قسط ماهیانه آشنا شوند.
سود این وام‌ها معمولاً در حدود 18 تا 24 درصد تعیین می‌شود که باید درنظر گرفته شود. همچنین، با افزایش مدت زمان بازپرداخت، میزان سود ممکن است افزایش یابد. افراد باید این نکات را در نظر بگیرند و مطالبه‌ی مالی خود را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که توانایی پرداخت اقساط ماهیانه را داشته باشند.
پرداخت اقساط این وام‌ها به‌صورت ماهیانه انجام می‌شود و میزان ماهیانه قسط براساس مبلغ وام و نرخ سود تعیین می‌شود. افراد باید در طول دوره بازپرداخت، اقساط را به‌موقع و بدون تاخیر پرداخت کنند تا مشکلاتی از جمله افزایش مبلغ سود یا مشکلات اعتباری پیش نیاید.

جمع‌بندی

وام با سند خودرو بانک ملت به‌راحتی و بدون نیاز به ضامن قابل دریافت می‌باشد. اگر خودروی شخصی به نام خود دارید می‌توانید از این تسهیلات بهره‌مند شوید. سقف مبلغ این وام براساس ارزش خودروی شما تعیین می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به دیگر وام‌های بانکی وب‌سایت ما را دنبال کنید. در صورت هرگونه سوال کارشناسان ما آمادگی ارائه خدمات مشاوره تلفنی را دارند تا به سوالات شما عزیزان درخصوص استعلام میزان وام با سند خودرو پاسخ دهند. چنانچه شرایطی که در بالا ذکر شد‌، متناسب با شرایط دریافتی شما نبود میتوانید با دنبال کردن مجله خبری پاسارگاد از سایر شرایط وام با سند خودرو مطلع شوید.

تبلیغات
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا