تبلیغات
معرفی وام ها

دریافت وام فوری با کارت یارانه؛ بلافاصله نیازهای مالی‌تان را پوشش دهید

وام فوری با کارت یارانه، تسهیلاتی است که دولت برای افراد یارانه‌بگیر در نظر گرفته است. این وام، بدون نیاز به ضامن، به افرادی که مشمول دریافت یارانه هستند اعطا می‌شود. متقاضیان می‌توانند به‌صورت آنلاین با استفاده از کارت یارانه، درخواست وام دهند. در ادامه به نحوه درخواست این وام، شرایط ثبت نام اینترنتی آن، انواع مختلف آن و شرایط دریافت وام فوری با کارت یارانه خواهیم پرداخت.

دریافت وام فوری با کارت یارانه

در سال ۱۴۰۲، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌منظور حمایت از افراد و خانوارهای متأثر از شرایط سخت شیوع ویروس کرونا، طرح وام فوری با کارت یارانه را آغاز کرد. این وام به افرادی که دارای کارت یارانه هستند و شرایط مربوط به آن را رعایت می‌کنند، اعطا می‌شود. شرایط و الزامات دریافت این وام عبارتند از:

 • امتیاز کارت یارانه و اعتبار آن باید حداقل تا پایان ماه مهر سال جاری باشد
 • برای درخواست وام، لازم است حداقل یک ماه سابقه دریافت یارانه داشته باشید
 • داشتن حداقل یک سال سابقه بیمه‌ای نیز یکی از شرایط موردنیاز برای درخواست وام است
 • برای وام یارانه، شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید.

وام فوری با استفاده از کارت یارانه در سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۲۰ میلیون تومان ارتقاء یافته و نرخ سود آن ۱۸ درصد می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که این شرایط و مقررات اعلام شده از سوی بانک‌ها ممکن است در آینده تغییر کنند؛ بنابراین جهت درخواست وام فوری با استفاده از کارت یارانه، اطلاعات به‌روز را از بانک‌ها و مؤسسات مالی معتبر دریافت کنید. جهت دریافت وام فوری میتوانید به صفحه مربوطه آن در مجله خبری پاسارگاد مراجعه کنید.

انواع وام با استفاده کارت یارانه

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

انواع وام با استفاده کارت یارانه

در ادامه انواع وام هایی که میتوانید با استفاده از کارت یارانه بدون نیاز به ضامن دریافت کنید را همراه با شرایط و مدارک لازم جهت تسریع روند دریافت برای شما کاربران عزیز آورده ایم.

وام ۵ میلیونی

در دولت دوازدهم، طرح وام 5 میلیونی برای یارانه‌بگیران معرفی شد. این وام با ضمانت حساب یارانه، نرخ سود 18 درصد و بازپرداخت در 5 سال ارائه می‌شود. این اقدام سرپرستان خانوار را قادر می‌سازد تا با سهولت بیشتری وام دریافت کنند. این اقدام جهت حمایت از افراد با درآمد کم است و فرصتی برای بهبود وضعیت مالی آنان می‌باشد.

وام ۱۰ میلیونی

اخیراً مردم پیامکی درباره وام 10 میلیونی با استفاده از کارت یارانه، توسط یک موسسه قرض الحسنه دریافت کرده‌اند که اطلاعات دقیق درباره زمان و شرایط این وام هنوز منتشر نشده است. متقاضیان می‌توانند با اعتبارسنجی موسسه، شرایط و جزئیات این وام را از وب‌سایت موسسه مطالعه کنند.

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

وام ۲۰ میلیونی

وام یارانه ۲۰ میلیون تومانی، یکی از برنامه‌های حمایتی دولت دوازدهم به افراد بدون درآمد ثابت از جمله رانندگان تاکسی و اتوبوس، دست‌فروشان و کارگران فصلی اختصاص دارد. این وام به ۴ میلیون خانوار دارای این شرایط کمک می‌کند تا با ارائه مدارک مورد نیاز، مبلغ ۲۰ میلیون تومان را از دولت و بانک‌ها دریافت کنند.

وام ۲۰۰ میلیونی

وام یارانه قرض الحسنه 200 میلیون تومانی اخیراً به مردم معرفی شده است اما تاکنون اطلاعات دقیقی درباره آن منتشر نشده است. برخی رسانه‌ها اعطای این وام را تکذیب کرده‌اند اما تاکنون مسئولان هیچ اطلاعیه‌ای در این زمینه نداشته‌اند. هرگونه اطلاعات جدیدی که منتشر شود، در این مقاله به اطلاع عموم خواهد رسید.

وام اربعین یارانه

وام اربعین یارانه، تدبیری جدید از سوی دولت جاری است که به افرادی که توان مالی شرکت در پیاده‌روی اربعین را ندارند، اعطا می‌شود. ثبت‌نام برای این وام از طریق سامانه سماح است و هنگام عبور از مرز، مبلغ مرتبط با وام به حساب یارانه‌بگیران واریز می‌شود. این اقدام به افراد این امکان را می‌دهد تا در بزرگترین راهپیمایی جهان شرکت کنند و در پیاده‌روی اربعین حضور پیدا کنند.

چگونگی نحوه دریافت وام فوری با کارت یارانه

برای درخواست وام با استفاده از کارت یارانه، ابتدا باید شرایط و الزامات دریافت وام را دقیقاً مورد بررسی قرار دهید. این شرایط ممکن است شامل داشتن کارت یارانه، سابقه دریافت یارانه، حداقل سن مورد نیاز و سوابق بیمه‌ای شما باشد.

پس از اطمینان از مطابقت با شرایط، بهتر است به بانک یا موسسه مالی مورد نظر مراجعه کنید و درخواست وام خود را ثبت نمایید. در این مرحله، حتماً تمامی مدارک مورد نیاز را همراه داشته باشید، از جمله کارت ملی، کارت یارانه، شناسنامه، کارت بانکی و مدارک بیمه‌ای.

بعد از ثبت درخواست، بانک یا موسسه مالی معتبر شرایط را بررسی می‌کند و اگر احراز شرایط صورت گرفت، مبلغ وام مورد نظر را به حساب شما واریز خواهد کرد. لطفاً قبل از ثبت درخواست، شرایط دقیق و نحوه بازپرداخت وام را به دقت بررسی کنید.
تأکید می‌شود که این مراحل و شرایط ممکن است در بانک‌ها و موسسات مالی مختلف متغیر باشند. برای اطلاعات دقیق‌تر و درخواست وام فوری با کارت یارانه، حتماً به بانک یا موسسه مالی مورد نظر مراجعه کنید.

برای ثبت‌نام وام فوری با کارت یارانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای ثبت‌نام وام فوری با کارت یارانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای درخواست وام فوری با کارت یارانه، هر بانک یا موسسه مالی ممکن است به شرایط و الزامات خاص خود وابسته باشد. با این حال، برای ثبت درخواست، مدارک زیر عموماً مورد نیاز هستند:

الزامی‌بودن کارت ملی

برای اثبات هویت و شناسایی دقیق، حتماً داشتن کارت ملی الزامی است.

ارائه کارت یارانه

ارائه کارت یارانه، نشان‌دهنده این است که متقاضی در لیست یارانه‌بگیران سازمان بهزیستی قرار دارد.

الزامی‌بودن شناسنامه

برخی از بانک‌ها به شناسنامه برای تأیید هویت احتیاج دارند، بنابراین این مورد نیز باید قابل ارائه باشد.

کارت بانکی

برای انتقال وجه وام به حساب متقاضی، حتماً کارت بانکی و شماره حسابتان را همراه داشته باشید.

تضمین شرایط با ارائه مدارک بیمه‌ای

برخی از موسسات ممکن است اطلاعات بیمه‌ای متقاضی را بخواهند تا شرایط دریافت وام را بررسی کنند.

ارائه مدارک اضافی

بسته به الزامات خاص هر بانک و موسسه مالی، ممکن است به ارائه مدارک اضافی نیز نیاز باشد مثل مدارک مالی یا ملکی.
با توجه به اینکه هر بانک و موسسه مالی ممکن است شرایط مختلفی داشته باشند، می‌توانید با مراجعه به بانک مورد نظر خود، جزئیات دقیق‌تری را در خصوص درخواست وام با کارت یارانه بدست آورید.

میزان مبلغ وام فوری با کارت یارانه چقدر است؟

میزان مبلغ وام فوری با کارت یارانه چقدر است؟

با توجه به دستورات اعلام شده توسط بانک مرکزی، مبلغ وام با کارت یارانه برای افراد مختلف بر اساس میزان یارانه خانواده محاسبه می‌شود. برای هر خانوار، یک مقدار خاص برای وام در نظر گرفته می‌شود و این مقدار با توجه به تعداد افراد در خانواده محاسبه می‌شود. به این ترتیب، سقف تسهیلات با کارت یارانه به میزان دریافتی یارانه تعیین می‌شود.

بانک مرکزی، حداکثر میزان وام فوری با کارت یارانه را تا ۲۰ میلیون تومان تعیین کرده است. این حداکثر مبلغی است که می‌توان به وسیله کارت یارانه به خانواده‌ها اختصاص داد و مهلت بازپرداخت این مبلغ تا ۳۶ ماه برای خانواده‌های چهار نفره می‌باشد.
توجه: این سیاست‌ها و مقررات ممکن است در آینده تغییر کنند.

نحوه بازپرداخت وام فوری با کارت یارانه چگونه است؟

سیستم بازپرداخت وام فوری با استفاده از کارت یارانه به گونه‌ای طراحی شده است که به دلیل جریان غربال‌گری یارانه‌بگیران، امکان قطع یارانه برای متقاضیان وجود دارد. در این شرایط، بانک‌ها اختیار دارند که علاوه بر ارائه کارت یارانه، سفته و تضمین‌های دیگر را از درخواست‌کننده دریافت کنند. حتی این امکان نیز وجود دارد که برای بازپرداخت وام، از حسابی که یارانه به آن واریز می‌شود، هر ماه قسط وام کسر شود. دوره بازپرداخت تسهیلات با کارت یارانه، ۳۶ تا ۶۰ ماهه تعیین شده و نرخ سود آن نیز ۱۸ درصد است.

فرآیند ثبت‌نام اینترنتی وام فوری با کارت یارانه

در فرآیند ثبت‌نام آنلاین جهت دریافت وام با استفاده از کارت یارانه، مراحل زیر را دنبال کنید:

انتخاب مؤسسه مالی یا بانک

 • برای شروع، یک بانک یا مؤسسه مالی با خدمات درخواست وام اینترنتی را انتخاب کنید.

ورود به پلتفرم آنلاین

 • پس از انتخاب، وارد سایت یا اپلیکیشن مربوط به آن بانک یا مؤسسه شوید و بخش وام فوری با استفاده از کارت یارانه را انتخاب نمایید.

تکمیل فرم ثبت‌نام

 • اطلاعات شخصی خود از جمله نام، نام‌خانوادگی، شماره کارت ملی و شماره تلفن‌همراه را وارد کنید.

احراز هویت

 • برخی مؤسسات برای احراز هویت اطلاعات تکمیلی نیاز دارند، از جمله تاریخ تولد و ایمیل.

آپلود مدارک

 • مدارک مورد نیاز را آپلود کنید، این شامل کارت یارانه، شناسنامه و کارت بانکی می‌شود.

تأیید شرایط و مشخصات وام

 • شرایط دریافت وام را حتما مطالعه کنید و در صورت موافقت، اطلاعات مربوط به مبلغ و شرایط بازپرداخت را تأیید کنید.

ثبت درخواست

 • درخواست خود را نهایی کرده و ارسال کنید.

پیگیری وضعیت درخواست

 • پس از ثبت درخواست، از سیستم پیگیری آنلاین استفاده کرده و از وضعیت درخواست و واریز وام خود مطلع شوید.

توجه: شرایط و مراحل ممکن است بسته به هر مؤسسه یا بانک متفاوت باشند؛ بنابراین، مطالعه دقیق قوانین و شرایط آن موسسه امری ضروری است.

فرآیند ثبت‌نام اینترنتی وام فوری با کارت یارانه

جمع‌بندی

وام فوری با کارت یارانه یک راه‌حل کارآمد برای افرادی است که از کارت یارانه استفاده می‌کنند و نیاز به افزایش سرمایه یا تامین نیازهای اساسی خود دارند. با این حال، همانند هر نوع وام دیگری، ضروری است متقاضیان با دقت به شرایط بازپرداخت و نرخ بهره ‌آن توجه کنند و از تأخیر در پرداخت اقساط پرهیز نمایند. برای کسب اطلاعات جامع درباره وام‌های فوری و دیگر تسهیلات بانکی، به بخش وام فوری در مجله خبری پارساگارد سر بزنید. در اینجا با دقت به سوالات و نظرات شما پاسخ می‌دهیم و با اطلاعات کامل و به‌روز، شما را راهنمایی می‌کنیم. بهترین فرصت‌های مالی را از دست ندهید و با ما با انواع تسهیلات بانکی آشنا شوید.

تبلیغات
نوشته های مشابه
دکمه بازگشت به بالا