تبلیغات
معرفی وام ها

وام با سند خودرو

یکی از بهترین تسهیلاتی که امروز می‌توان از آن بهره‌مند شد، وام با سند خودرو است. این نوع وام با سند ماشین بدون ضامن بوده و دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد. با توجه به افزایش نیاز مردم به دریافت وام و نداشتن ضامن، خیلی از بانک‌ها امکان دریافت وام با ضمانت سند خودرو را فراهم کرده‌اند. سند خودرو در این‌گونه تسهیلات به‌عنوان یک ضمانت معتبر در نظر گرفته می‌شود.
با توجه به قیمت بالای خیلی از اجناس در بازار، خیلی از مردم نیاز دارند برای خرید این چنین محصولاتی، یک سرمایه فوری به‌دست آورند. وام روی سند خودرو بهترین گزینه‌ای است که می‌توانند مبلغ قابل توجهی با استفاده از آن دریافت کنند.
این گونه تسهیلات معمولا به‌صورت فوری به متقاضیان واریز می‌شود. این تسهیلات معمولا چالش زیادی برای فرد ایجاد نکرده و به‌راحتی می‌توان بسته به ارزش خودرو، مبلغ زیادی دریافت کرد.
در این مقاله قصد داریم بیشتر راجع‌به شرایط دریافت وام با سند خودرو صحبت کنیم. درصورتی‌که شما هم به‌دنبال اخذ چنین تسهیلاتی هستید، می‌توانید با مطالعه این مقاله، با نحوه دریافت آن بیشتر آشنا شوید.

چرا وام با سند خودرو بگیریم؟

چرا وام با سند خودرو بگیریم؟

خیلی از افراد ممکن است با خود بپرسند چرا باید برای گرفتن وام با سند ماشین اقدام کنیم؟ دقت داشته باشید این‌گونه وام‌ها معمولا برای افرادی که به‌دنبال یک سرمایه فوری هستند، گزینه بسیار خوبی است. زمانی‌ که به یک مبلغ قابل توجه نیاز داشته باشید، می‌‌توانید به‎راحتی و بدون هیچ دردسری با استفاده از سند خودروی خود تسهیلات دریافت کنید. یکی از مزایای دریافت وام با سند خودرو، عدم نیاز به ارائه ضامن به بانک است. مبلغ این وام نقدی براساس ارزش خودروی هر شخص تعیین می‌شود. به‌ همین دلیل، درصورتی‌که سند خودرویی به نام شما باشد، می‌توانید با مراجعه به یکی از بانک‌ها، وام دلخواه خود را دریافت نمایید.
به‌طور معمول می‌توانید به اندازه حدود 80 تا 90درصد ارزش سند خودروی خود، سرمایه خوبی کسب کنید. با‌ توجه به تورمی که در کشور وجود دارد، دریافت چنین سرمایه‌ای می‌تواند به شما در
همه حوزه‌ها کمک‌کننده باشد.
در این روزها، اکثر مردم کشور حداقل صاحب یک خودرو هستند. به همین دلیل، یکی از راه‌های بسیار آسانی که می‌توان وام بدون ضامن دریافت کرد، استفاده از همین روش است.
ازطرفی، خیلی از افراد به‌دلیل عدم آگاهی که دارند، ممکن است درصورت داشتن بدهی و نیاز به مبلغ قابل توجه، اقدام به فروش خودروی خود کنند. این‌درحالی است که نیاز به این کار نبوده و می‌توان از روی سند آن، تسهیلات خوبی دریافت کرد.

یکی دیگر از مزایایی که این نوع وام دارد، فوری‌بودن آن است. در واقع هر فردی می‌تواند با مراجعه به بانک، در مدت خیلی کم وام دلخواه خود را دریافت کند. حتی‌ بعضی بانک‌ها امکان دریافت این تسهیلات را در کمتر 1 ساعت فراهم کرده‌اند.
به‌طور کلی، مزایای استفاده از چنین تسهیلاتی به شرح زیر است:

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905
 • امکان دریافت وام در کم‌ترین زمان وجود دارد.
 • دریافت این وام بسیار آسان و بی‌دردسر است.
 • نیازی به ارائه ضامن به بانک نخواهد بود.
 • مبلغ وام قابل توجه بوده و می‌تواند مشکلات شما را برطرف کند.
 • مدت بازپرداخت این تسهیلات به اندازه‌ای است که میزان اقساط آن خیلی زیاد نخواهد بود.
 • می‌توانید همزمان با دریافت وام، از خودروی خود استفاده کنید.
 • امکان حفظ خودرو وجود داشته و با این کار، سرمایه شما حفظ خواهد شد.
 • دیگر نیازی به پرداخت خلافی خودرو برای فروش آن نخواهد بود.

چه شرایطی برای اخذ وام با سند خودرو وجود دارد؟

چه شرایطی برای اخذ وام با سند خودرو وجود دارد؟

دریافت هر وامی شرایط خاص خود را می‎‌طلبد. به‌عنوان مثال، برای دریافت وام خرید خودرو، ممکن است نیاز به ارائه یک یا حتی 2 ضامن باشد. وام با ضمانت سند خودرو نیز شرایطی دارد؛ اما نسبت به سایر تسهیلات، شرایط آن کمی متفاوت‌تر است. به‌عنوان‌ مثال، دیگر نیازی نیست دنبال فردی برای ضمانت شما در بانک بگردید. در ادامه، شرایط دریافت وام با سند خودرو که باید برای دریافت این نوع تسهیلات داشته باشید را بیان کرده‌ایم. البته به این نکته توجه کنید که این شرایط ممکن است در هر بانک کمی متفاوت باشد.

داشتن خودرویی به نام خود

اولین شرطی که برای دریافت وام با سند ماشین باید داشته باشید، داشتن یک خودرو به نام خودتان است. توجه داشته باشید اکثر بانک‌ها، به متقاضیانی وام می‌دهند که سند خودرو به نام خودشان باشد.
البته اگر هنوز سند خودرو به نام شما نیست، می‌توانید با ارائه وکالت فروش آن به بانک، برای دریافت چنین تسهیلاتی اقدام کنید.

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

سن متقاضی

یکی دیگر از شرایطی که برای اخذ تسهیلات با سند خودرو نیاز خواهد بود، سن بالای 18 سال است. در واقع افرادی که هنوز به سن قانونی نرسیده باشند، نمی‌توانند برای اخذ وام با سند خودرو اقدام کنند.

داشتن خودروی تولید ایران

از جمله شرط‌هایی که اکثر بانک‌ها برای دادن وام با سند ماشین در نظر می‌گیرند، داشتن خودرویی است که در داخل کشور تولید شده باشد.

تایید شدن اعتبارسنجی متقاضی

نداشتن چک برگشتی یا بدهی بانکی از دیگر شروطی است که می‌تواند در گرفتن چنین تسهیلاتی نقش بسزایی داشته باشد. دقت داشته باشید درصورتی‌که فرد چک برگشتی داشته باشد، مطمئنا بانک اعتبارسنجی وی را رد خواهد کرد.
درصورتی‌که بدهی به بانک دارید، حتما در موعد مشخص نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. با این کار، دیگر مشکلی از این بابت نخواهید داشت.
همچنین، به این نکته توجه داشته باشید که همیشه از برگشت خوردن چک‌های خود جلوگیری به عمل آورید. نداشتن چک برگشتی برای اعتبارسنجی تمامی بانک‌ها الزامی است.

وام با سند خودرو به چه مدارکی نیاز دارد؟

تسهیلات با سند خودرو می‌تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود. این یعنی شما می‌توانید با دریافت این نوع وام، از آن برای خرید مسکن، خودرو، لوازم خانگی و خیلی از محصولات دیگر استفاده کنید.
در‌صورتی‌که شرایط گفته‌شده را داشته باشید، می‌توانید با ارائه تمامی مدارک زیر برای دریافت این وام اقدام کنید. توجه داشته باشید که این مدارک ممکن است در هر بانک و شعبه متفاوت باشند.

 • ارائه اصل شناسنامه و کپی تمامی صفحات آن به بانک
 • ارائه کارت ملی متقاضی و کپی آن
 • ارائه اصل سند خودرو به بانک و گرفتن کپی تمامی صفحات آن
 • در صورت نداشتن سند خودرو، باید وکالت فروش آن را به بانک ارائه کنید.
 • ارائه بیمه‌نامه و کارت ماشین به بخش تسهیلات بانک

گاهی نیاز است فاکتور خرید خودروی خود را نیز به بانک ارائه کنید. این فاکتور باید از یکی از نمایندگی‌های مجاز دریافت شده باشد.

سقف وام با سند خودرو چقدر است؟

اخذ وام با سند خودرو تا چه سقفی امکان‌پذیر است؟

سقف وام بسته به ارزش خودروی شما ممکن است متفاوت باشد. البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که هر بانک ممکن است بودجه متفاوتی برای اخذ چنین تسهیلاتی در نظر بگیرد.
اما‌ به‌طور کلی، اکثر بانک‌ها سقف این نوع وام را تا 80درصد ارزش خودرو در نظر گرفته‌اند. البته، برخی از بانک‌ها که بودجه‌ بیشتری در اختیار دارند، سقف آن را تا 90درصد هم تعیین کرده‌ اند.
به‎‌عنوان مثال، درصورتی‌که ارزش خودروی شما توسط کارشناس بانک حدود 200 میلیون تعیین شود، می‌توانید تا 180 میلیون تومان تسهیلات فوری از بانک با سند ماشین دریافت کنید.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که سند خودروی شما تا تسویه کامل وام در ضمانت بانک باقی خواهد ماند. بنابراین، امکان دریافت وام دیگری با این سند وجود نخواهد داشت.

بازپرداخت وام با سند خودرو به چه صورت است؟

بازپرداخت این‌چنین وام‌های فوری بسته به بانک و مبلغ وام ممکن است متفاوت باشد. به‌طور کلی، بانک‌ها بازپرداخت چنین وامی را تا 3 سال امکان‌پذیر کرده ‎اند.
البته ممکن است بسته به اعتبار فرد این زمان افزایش پیدا کند. به‌طور معمول نیز سود چنین وام‌هایی 18 و حتی 24 درصد تعیین می‌شود.
مبلغ اقساط این وام‌ها بسته‌به زمان بازپرداخت و سود آن متغیر است. هرچه مبلغ وام بیشتر و زمان بازپرداخت آن کمتر باشد، باید ماهانه مبلغ بیشتری به‌عنوان قسط آن پرداخت کنید.

مراحل دریافت وام با سند خودرو

برای دریافت وام با ضمانت سند ماشین می‌توانید مراحل زیر را طی نموده و خیلی راحت این سرمایه فوری را اخذ نمایید.

افتتاح حساب بانکی

برای دریافت وام، نیاز است یک حساب در یکی از شعب بانک مورد نظر داشته باشید. حتی گاهی ممکن است نیاز باشد در همان شعبه دریافت وام، یک حساب جدید ایجاد کنید.

جمع‌آوری و ارائه مدارک مورد نیاز

بعد از افتتاح حساب، باید مدارک مورد نیاز را به شعبه تحویل دهید. دقت کنید که نقصی در مدارک وجود نداشته باشد تا بانک بتواند در مدت کمتری تسهیلات را به حساب شما واریز کند.

بررسی اعتبارسنجی

بانک بعد از بررسی تمام مدارک و تایید آنها، به ارزیابی اعتبار فرد متقاضی خواهد پرداخت. برای این کار، بدهی و چک‌های برگشتی فرد مورد بررسی قرار می‌گیرد.
درصورتی‌که فرد قبلا چک برگشتی داشته باشد، بانک وامی به فرد ارائه نخواهد کرد. اگر مشکلی از این نظر وجود نداشته‌ باشد، وام در کم‌ترین زمان ممکن به حساب متقاضی واریز می‌شود.

واریز وام به حساب

بعد از تایید تمامی مدارک و اعتبارسنجی فرد، بانک مبلغ مورد نظر را به حساب متقاضی واریز خواهد کرد. بعد از آن فرد باید برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط و مبلغ هر قسط، به بانک مراجعه کند.

آیا تاخیر در پرداخت اقساط با جریمه همراه است؟

به‌طور کلی باید به این نکته توجه داشته باشید به‌هیچ‌عنوان در پرداخت اقساط وام تاخیر نداشته باشید. درصورت تاخیر در بازپرداخت، مبلغی به‌عنوان جریمه به وام شما اضافه خواهد شد.
درصورتی‌که در پرداخت اقساط تا مدت زیادی ناتوان باشید، بانک از سند خودروی شما به‌عنوان ضمانت استفاده خواهد کرد. در این شرایط، بانک خودرو را فروخته و از مبلغ فروش آن برای جایگزینی تسهیلات بهره خواهد گرفت.
این موضوعی است که قبل از دریافت وام فوری باید به آن توجه داشته باشید. درصورتی‌که قادر به پرداخت اقساط نیستید، بهتر است از دریافت آن خودداری کنید.

شرایط دریافت وام با سند خودرو بانک ملت

وام با سند خودرو بانک ملت

بانک ملت یکی از بانک‌هایی است که در ارائه تسهیلات فوری به متقاضیان پیشگام است. این بانک طرح‌های زیادی برای ارائه وام با ضمانت سند ماشین دارد. برای مشاهده شرایط کامل وام با سند خودرو بانک ملت، میتوانید مجله خبری پاسارگاد را دنبال کنید.
متقاضیان می‌توانند با ارائه مدارک مذکور به یکی از شعب بانک ملت، در مدت خیلی کوتاه وام دلخواه خود را دریافت نمایند. این بانک تا 36 ماه امکان بازپرداخت وام‌های فوری خود را قرار داده است.
دقت داشته باشید برای دریافت تسهیلات فوری از این بانک، نیاز است علاوه‌بر ارائه سایر مدارک، یک حساب در یکی از شعب بانک ایجاد کنید.
چنانچه نیاز به دریافت تسهیلات بصورت نقد دارید، وام نقدی میتواند از بهترین گزینه ها برای شما باشد. بانک ملت با ارائه تسهیلات با سامانه فرابانک ملت، در حوزه وام نقدی، بهترین شرایط را دارا میباشد.

وام با سند خودرو بانک ملی

بانک ملی در کنار 2 بانک ملت و سپه جزء معتبرترین موسسات کشور است. متقاضیان زیادی برای دریافت وام یکی از شعب آن مراجعه می‌‌کنند.
بانک ملی معمولا بودجه‌ خوبی برای ارائه تسهیلات به تعداد بالای متقاضیان در اختیار دارد. این بانک نیز امکان اخذ تسهیلات تا سقف 80درصد ارزش خودروی شما را فراهم کرده است.
البته به این نکته توجه داشته باشید سال تولید خودروی شما باید از سال 87 به بعد باشد. درصورتی‌که مدارک شما تکمیل باشد، به‌راحتی می‌توانید در زمان خیلی اندک وام خود را دریافت نمایید.

وام با سند خودرو بانک سپه

تعداد تسهیلاتی که بانک سپه برای مشتریان خود در نظر گرفته، فراتر از انتظار بوده است. درصورتی‌که شما هم به‌دنبال دریافت
وام فوری هستید، می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک برای اخذ آن اقدام کنید. برای مشاهده شرایط دریافت وام فوری 1402 کلیک کنید.
این بانک سقف وام‌‌های خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و می‌توانید با دریافت این تسهیلات، برای خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنید. اما اگر نهایتا به مبلغ بیشتری جهت دریافت وام نیازمندید میتوانید از وام با سند ملکی نیز استفاده کنید.
این بانک درصورت شش‌دانگ بودن سند خودرو، در مدت خیلی کمی وام را به حسابتان واریز می‌کند. درصورتی‌که مدارک شما ناقص باشند، ممکن است زمان واریز تسهیلات کمی طولانی‌تر شود.

جمع‌بندی

وام با سند خودرو یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توان به‌عنوان تسهیلات فوری از بانک‌های معتبر دریافت کرد.
اگر شما هم جزء افرادی هستید که نیاز به مبلغ قابل توجهی برای خرید اقلام مورد نظر خود دارند، می‌توانید با ارائه مدارک مورد نیاز، به‌راحتی این مبلغ را تامین کنید.
به این نکته نیز توجه کنید که با دریافت چنین وامی دیگر نیازی برای فروش خودرو نخواهد بود. این یعنی شما علاوه‌بر حفظ سرمایه فعلی، سرمایه جدیدی به داشته‌های خود اضافه خواهید کرد.
یکی از بهترین‌ مزیت‌هایی که وام با ضمانت سند خودرو دارد، این است که دیگر متقاضی نیاز به پیداکردن ضامن ندارد. با این راه‌کار، متقاضی دیگر نگرانی از بابت ارائه ضامن کارمند به بانک نخواهد داشت.
توجه داشته باشید برای دریافت وام حتما باید سند خودرو به نام خودتان باشد. همچنین، هنگام مراجعه به بانک، حتما تمام مدارک مورد نیاز را به شعبه مربوط تحویل دهید.

تبلیغات
نوشته های مشابه
دکمه بازگشت به بالا