تبلیغات
معرفی وام ها

معرفی بهترین پلتفرم‌های دریافت انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن!

اگر فکر می‌کنید برای گرفتن وام نیازمند مراجعه به بانک هستید بدون شک در اشتباهید! به‌وسیله نئوبانک‌ها می‌توانید به راحتی انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. در حال حاضر، بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست وام آنلاین وجود دارند که تحت نظر بانک‌ها یا شرکت‌های معتبر فعالیت می‌کنند. همچنین، شرایطی برای دریافت وام در یک روز نیز وجود دارد تا به صورت فوری به مبلغ نقد مورد نیاز خود دست پیدا کنید. در ادامه، به معرفی پلتفرم‌های انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن می‌پردازیم.

دریافت انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن

نئوبانک‌ها یا اپلیکیشن‌های بانکی انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن را به صورت الکترونیکی به کاربران خود ارائه می‌دهند. این وام‌ها بر اساس گردش حساب، امتیاز حساب کاربری و همچنین رتبه اعتبارسنجی به دست آمده ارائه می‌شود. یکی از مزایای بزرگ انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن این است که نیاز به وثیقه و ضامن ندارد و تنها بر اساس اعتبار بانکی به شما وام می‌دهند. در زیر، انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن به شما معرفی خواهیم کرد. چنانچه نیاز به آشنایی با انواع وام فوری و شرایط پرداختی آنها دارید، میتوانید با مراجعه به صفحه مربوطه آنها در مجله خبری پاسارگاد اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

بهترین اپلیکیشن‌های دریافت انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن

بهترین اپلیکیشن‌های دریافت انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن

۱.ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

بانک پاسارگاد از طریق ویپاد، خدمات بانکی را به‌صورت کاملاً آنلاین فراهم کرده است. افراد حتی بدون نیاز به ضامن، وثیقه یا چک، می‌توانند تسهیلات خرد از ترابانک به‌صورت آنلاین درخواست کنند. در ویپاد، اعطای وام بدون ضامن براساس اعتبارسنجی شخص انجام می‌شود که به معنای سنجش رفتار مالی در شبکه مالی کشور است.
مراحل درخواست تسهیلات بدون ضامن و وثیقه از یک میلیون تومان آغاز می‌شود و با رفتار مالی مثبت در اپلیکیشن ویپاد، افراد می‌توانند به‌طور خودکار اعتبار 2 تا 15 میلیون تومانی را دریافت کنند. حداکثر مدت تسویه تسهیلات 6 ماه است.

۲.بلوبانک

بلوبانک یک نئوبانک است که امکان درخواست وام آنلاین را فراهم کرده و شرایط بازپرداخت آن را نیز تعیین کرده است. برای دریافت وام ابتدا باید در این نئوبانک حساب باز کنید و سپس به قسمت «بلوکلاب» بروید تا وضعیت درخواست وام اعتباری خود را مشاهده کنید.
بلوبانک بدون نیاز به وثیقه و ضامن، تسهیلات خرد ارائه می‌دهد. دریافت وام بر اساس میانگین حساب شما در سه ماه متوالی تعیین می‌شود. برای مثال، اگر میانگین حساب شما هر ماه حداقل سه میلیون تومان باشد، می‌توانید بین سه تا ده میلیون تومان وام درخواست کنید. سود این وام 22 درصد با کارمزد 4 درصد ادر نظر گرفته شده است. مدت زمان بازپرداخت آن حداکثر 6 ماهه است. اگر تصمیم به تسویه کل مبلغ وام در کمتر از یک ماه داشته باشید، نیازی به پرداخت سود ندارید.

{جهت مشاوره ی رایگان دریافت وام آزاد، روی سند ملک و خودروی پلاک تهران، با شماره های زیر تماس بگیرید.}
 • دسته چک لازم است.
 • نیاز به سند ملک یا خودروی پلاک تهران دارد.
 • وام بانکی نیست و بصورت آزاد پرداخت میگردد.
 • حداقل مبلغ پرداختی ۲۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان میباشد.
 • تا ۷۰ درصد ارزش سند یک روزه پرداخت میگردد.
 • تمامی شماره های داخل سایت متعلق به موسسه حقوقی توانگر است.
 • ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب
91 94 126 0912 07 31 127 0912 48 48 036 0905 47 47 036 0905

۳.لندو

لندو، یک اپلیکیشن وام فوری آنلاین بدون ضامن است که زیر نظر بانک آینده قرار دارد. برای درخواست وام از لندو داشتن حساب بانکی و سفته الزامی است. در این اپلیکیشن می‌توانید از 5 تا 20 میلیون تومان وام دریافت کنید. نرخ سود این وام 23 درصد و کارمزد 15 درصد است. همچنین مدت زمان بازپرداخت آن 3 تا 12 ماه در نظر گرفته شده است.

۴.قسطا

قسطا، اپلیکیشن وام آنلاین تحت نظر بانک آینده، برخورداری از چک یا سفته را به عنوان ضامن برای دریافت وام الزامی می‌داند. میزان وام قابل دریافت در این اپ از 3 تا 20 میلیون تومان متغیر است. این وام با نرخ سود 23% و کارمزد 15% است و مدت زمان تسویه وام 12 ماهه می‌باشد.

۵.همراه شهر پلاس

اگر شما مشتری بانک شهر هستید، احتمالاً اپلیکیشن شهر پلاس را در گوشی خود دارید. با داشتن حساب در این بانک، تا سقف 50 میلیون تومان می‌توانید بدون نیاز به ضامن و حتی مراجعه حضوری، وام دریافت کنید. نرخ سود وام 23 درصد است و مدت زمان بازپرداخت آن از 12 تا 36 ماه متغیر است.

دریافت وام فوری آنلاین از دیجی پی

۶.دیجی‌پی

دیجی پی، زیر نظر شرکت دیجی کالا، به مشتریان همراه با خرید کالا، امکان دریافت وام هم می‌دهد. مبلغ وام قابل دریافت از 750 هزار تا 30 میلیون تومان متغیر است. برای مقادیر تا 7 میلیون تومان، سود سالانه محاسبه نمی‌شود اما برای مبالغ بیشتر، 23 درصد سود و 15 درصد کارمزد در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست وام کم، تنها یک قسط برای بازپرداخت در نظر گرفته می‌شود. برای مبالغ بیشتر تا 12 ماه امکان پرداخت اقساط وجود دارد. شرایط لازم شامل داشتن حساب در بانک ملت و رده سنی 18 تا 70 سال است. یکی از تفاوت‌های این اپلیکیشن این است که به عنوان ضامن می‌توانید تتر نیز ارائه دهید علاوه بر چک یا سفته.

۷. وامینو از بانکینو

بانکینو، نئوبانکی متعلق به بانک خاورمیانه است که از طریق سرویس «وامینو» به مشتریان خود امکان دریافت وام آنلاین بدون ضامن، چک یا سفته تا سقف 10 میلیون تومان می‌دهد. امتیاز اعتباری براساس میانگین موجودی حساب در 6 ماه گذشته محاسبه می‌شود و با حداقل 100 امتیاز می‌توانید وام 10 میلیون تومانی را درخواست کنید. فرآیند درخواست سریع و ساده است و در کمتر از 7 دقیقه می‌توانید وام خود را دریافت کنید. تسویه وام در پایان هر ماه شمسی انجام می‌شود.

۸.ونسی

ونسی، اپلیکیشنی است که امکان دریافت وام با دارایی‌های دیجیتالی، همچون بیت کوین یا کاردانو، بدون نیاز به ضامن، سفته یا چک را فراهم کرده است. این اپلیکیشن از دارایی‌های شما به عنوان ضامن برای وام استفاده می‌کند. همچنین، اگر دارایی دیجیتالی ندارید، می‌توانید با سفته یا چک نیز وام دریافت کنید. ونسی با حداکثر مبلغ وام 40 میلیون تومان و گزینه‌های بازپرداخت 3، 6 و 9 ماهه به شما این امکان را می‌دهد.

۹.سیبانک

اگر در بانک سینا حساب دارید، می‌توانید از وام بدون ضامن به نام لیلیوم با استفاده از اپلیکیشن سیبانک استفاده کنید. این طرح با بررسی میانگین حساب شما در ۲ تا ۶ ماه گذشته، به شما وام با سود ۲۳ درصد می‌دهد. این وام تنها با اعتبارسنجی مشتری انجام می‌شود. حتی اگر رتبه اعتباری شما C باشد، می‌توانید تا ۱۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. با افزایش رتبه به B، سقف این مبلغ به ۲۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد و اگر رتبه A داشته باشید، می‌توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان وام آنلاین بدون ضامن دریافت کنید.

شرایط دریافت وام آنلاین

جمع‌بندی

در این مقاله، تلاش کردیم تا انواع وام فوری آنلاین بدون ضامن را مقایسه کنیم و بهترین پلتفرم‌های درخواست وام آنلاین را به شما معرفی نماییم. جهت دریافت اطلاعات دقیق در مورد انواع وام‌ بدون ضامن، به بخش وام‌های بدون ضامن در مجله خبری پاسارگارد مراجعه فرمایید. پرسش‌ها و نظرات شما در این زمینه ما را دلگرم می‌کند.

تبلیغات
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا