تبلیغات
معرفی وام ها

وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی را چگونه و از چه بانکی دریافت کنید؟

تعمیرات اساسی خانه‌های مسکونی به علت هزینه‌های بالا می‌توانند مشکل‌ساز باشند. اما اینکه چطور این هزینه‌ها را تامین کنید! دیگر مسأله نگران‌کننده‌ای نیست. زیرا وام تعمیرات مسکن ارائه شده توسط بانک‌ها، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با آرامش خاطر منزل خود را بازسازی کنید. در ادامه قصد داریم بانک‌های ارائه دهنده وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی را به شما معرفی کرده و شرایط و نحوه دریافت آن را توضیح دهیم.

معرفی وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی

بانک‌های ارائه دهنده وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیون تومانی به شما این امکان را می‌دهد تا این مبلغ را به صورت اقساط پرداخت کنید. مدت زمان بازپرداخت این وام 5 سال (60 ماه) است. برای دریافت وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی، شما باید معادل ارزش لوازم و مصالح مورد نیاز را به بانک ارائه دهید. مبلغ وام تا حداکثر 30 درصد ارزش ملک مورد تعمیر محاسبه می‌شود.

معیارها و شرایط لازم برای دریافت وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی

معیارها و شرایط لازم برای دریافت وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی

در هر بانک، فرآیند ثبت‌نام و دریافت وام تعمیرات مسکن به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان نیازمند رعایت یک سری مدارک و شرایط خاص است.

 • تمام افراد حقیقی که حداقل ۱۸ سال دارند، می‌توانند به بانک موردنظر خود مراجعه کرده و ثبت‌نام این وام را انجام دهند.
 • برای دریافت وام تعمیرات مسکن به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان، این مهم است که متقاضی سابقه‌ چک برگشتی یا اقساط معوقه نداشته باشد.
 • همچنین، باید یک یا دو نفر ضامن معتبر و با اسناد هویتی معتبر، مانند گواهی حقوق یا چک کارمندی، را به بانک معرفی کند. تعداد و مدارک ضامن‌ها بسته به میزان وام، ممکن است متغیر باشد.
 • پس از تأیید درخواست این وام، کارشناس باید تعمیرات مورد نیاز برای منزل مسکونی را بررسی کند. شایان ذکر است که سند مالکیت خانه باید به نام متقاضی وام باشد.
 • بانک مسکن اعلام کرده است که افرادی که توانایی بازپرداخت وام را دارند، نیازی به ضامن ندارند. اما در برخی در برخی از شعب با توجه به دستور مدیر شعبه یا اعتبار اسنادی، ممکن است بانک از متقاضی درخواست مدارک تضمین مالی بیشتری داشته باشد.
 • درخواست‌دهنده وام باید یک ضامن (در بخش دولتی) یا دو ضامن (در بخش خصوصی) را به بانک معرفی کند.
 • یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید مدنظر داشته باشید، تسویه کامل تسهیلات تعمیرات مسکن قبلی است. اگر پیش‌تر اقدام به گرفتن وام تعمیرات مسکن کرده‌اید و اقساط آن هنوز پرداخت نشده است، ممکن است قادر به دریافت وام جدید نباشید.
 • توجه داشته باشید که برای درخواست وام تعمیرات مسکن جدید، نباید در هیچ بانک دیگری وام تسویه نشده داشته باشید.
 • هزینه پرداخت فرآیند کارشناسی بر عهده درخواست‌دهنده وام بوده و بر عهده بانک نیست.

برای اخذ وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی چه مدارکی نیاز دارید؟

جهت دریافت وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی، اغلب بانک ها مدارک یکسانی را نیاز دارند از این رو، جهت تسریع فرایند دریافت وام توسط شما کاربران عزیز، مشاورین مجله خبری پاسارگاد فهرستی جامع از مدارک مورد نیاز را برای شما تهیه نموده اند.

 1. باید اصل شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه کپی از تمام صفحات شناسنامه و کپی از پشت و روی کارت ملی ارائه دهید.
 2. ارائه اصل و کپی سند ملکی (شش دانگ) به نام شما، برای مسکنی که قصد تعمیرات آن را دارید.
 3. باید یکی از قبوض چندگانه مثل قبض آب، برق، گاز یا تلفن ثابت را ارائه دهید.
 4. برای اثبات درآمد و پرداخت قسط وام، گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی با مهر و سربرگ شرکت را باید ارائه دهید.
 5. اگر نیاز به ضامن دارید، اسناد شناسایی و مالی ضامن را نیز باید ارائه دهید.
 6. در صورت لزوم، دسته چک و دو عدد تمبر مالیاتی نیز باید تهیه کنید.

از آنجایی که ممکن است نیازهای مربوط به وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی در هر بانک یا موسسه مالی متفاوت باشد، بهتر است قبل از اقدام به تهیه اسناد، با بانک یا موسسه مالی مربوطه تماس بگیرید و لیست دقیق مدارک موردنیاز را از آنها دریافت کنید.

از کدام بانک‌ها وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی می‌توان گرفت؟

از کدام بانک‌ها وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی می‌توان گرفت؟

در ادامه به بانک هایی که این نوع تسهیلات را آسان تر از دیگر بانک ها و موسسات پرداخت میکنند من جمله، بانک سامان و بانک گردشگری پرداخته ایم که شما میتوانید تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شوید.

وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی بانک گردشگری

بانک گردشگری ارائه دهنده وام تعمیرات مسکن تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد که با شرایطی مناسب ارائه می‌شود. این وام با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت به مدت ۶۰ ماه به متقاضیان اعطا می‌شود. برای دریافت این وام، متقاضی باید حساب قرض‌الحسنه در بانک گردشگری داشته باشد.
یکی از مزایای دریافت این وام از بانک گردشگری این است که این بانک ادعا کرده است سپرده مشتریان را بلوکه نمی‌کند. با این حال، ۱۶ درصد از مبلغ وام نزد بانک مسدود می‌شود که به عنوان ضمانت برای بازپرداخت وام در نظر گرفته می‌شود.
ضمانت این وام از طریق سند ملکی صورت می‌گیرد، بنابراین متقاضی باید اصل و کپی سند ملکی را به نام خود ارائه دهد تا بانک به عنوان ضمانت برای اعطای وام استفاده کند.
این شرایط و ویژگی‌ها می‌توانند بسته به سیاست‌ها و قوانین بانکی تغییر کنند، بنابراین بهتر است قبل از اقدام به درخواست وام، شرایط و مقررات جاری بانک را با دقت بررسی کنید.

وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی بانک سامان

وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی بانک سامان

بانک سامان با ارائه وام تعمیرات مسکن به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان، موقعیتی متمایز را برای متقاضیان فراهم کرده است. بانک سامان ۳۰ درصد از ارزش ملک متقاضی را به عنوان وام تعمیرات مسکن در نظر گرفته است.
این وام با بازپرداخت پنج ساله و بر اساس آخرین نرخ سود اعلامی توسط بانک مرکزی، ارائه می‌شود. برای دریافت این وام از بانک سامان، متقاضی باید اسناد مالکیت ملک خود را به عنوان وثیقه ارائه دهد و همچنین توانایی پرداخت اقساط را نیز به عنوان یکی از شرایط اساسی مورد ارزیابی قرار دهد.
یکی از مزایای وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیون تومانی بانک سامان این است، این وام، برای مشتریانی که بین سه تا شش ماه گردش حساب در این بانک دارند، در دسترس است. این به‌معنای این است که اگر شما یکی از مشتریان فعال این بانک هستید، می‌توانید به راحتی از این فرصت استفاده کنید.
با وام تعمیرات مسکن به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان از بانک سامان، می‌توانید فشار مالی را کاهش داده و خانه خود را به بهترین شکل ممکن بازسازی کنید.

سخن پایانی

وام تعمیرات مسکن ۵۰۰ میلیونی، یکی از انواع وام‌هایی است که برخی از بانک‌ها از جمله بانک سامان و گردشگری آن را به افرادی که قصد بازسازی یا تکمیل خانه خود را دارند، ارائه می‌دهند. با دریافت این وام افراد می‌توانند تعمیرات و بهسازی منازل خود را آغاز کنند. برای اطلاع از وام‌های تعمیر مسکن ارائه شده توسط دیگر بانک‌ها می‌توانید به بخش وام تعمیرات مسکن مجله خبری پاسارگاد مراجعه کنید. همچنین نظرات و سوالات خود را در بخش کامنت‌ها ثبت بفرمایید ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

تبلیغات
نوشته های مشابه
دکمه بازگشت به بالا